-Nikdy to nevzdávej, můza je mrcha!-

Blog založen 2.4. 2013 ©

Keep Calm and..

18. září 2013 v 16:14 | V. |  Próza
Varování!!!
Povídka není vhodná pro lidi mladší 18-ti let. Obsahuje sex a násilí. Použitá sprostá slova. Čtěte na vlasní nebezpečí!!!

Ája otevřela nejdřív jen jedno oko, pak i to druhé, ale stále tomu nemohla uvěřit.. Vážně se to stalo? Přejela si rukou po břiše a zajela pod kalhotky.. Ale počkat! Vždyť žádné nemá!!! Strhnutím se posadila, ale prudká bolest v hlavě ji donutila aby sebou opět plácla na pohovku. Žaludek jí prudký pohyb oplatil příchutím blitek do úst. Chvíli počkala a jen tak ležela. Druhým pokusem už tolik neriskovala že se pozvrací a jednou rukou na hlavě se pomalu zvedla. Smrdělo to tam potem a ještě něčím, čím si nebyla tak jistá co to je.. Byla celá nahá a na zemi ležela špinavá deka, která mohla být kdysi její přikrývkou. Promnula si oči a prohrábla vlasy. Měla je slepené na několika místěch, moc dobře věděla čím, ale nechtěla riskovat že se jí opět zvedne žaludek, tak nad tím moc nepřemýšlela.
Zvedla se ze sedačky a rozhlédla se po okolí. Kolem ležely nahé holky, ani jeden kluk.. Kde jsou všichni? Prolétlo jí hlavou. Co si z noci mlhavě pamatovala, bylo tady nemíň 10 kluků. Vykročila směrem ke koupelně a překočila dvě spící dívky, v koupelně nebyl nikdo, pustila si sprchu a smyla ze sebe tu špínu. Doufala přitom, že ze sebe smyje i to, co v noci udělala...
Bylo jich asi 25. Lidí, kteří se přišli bavit. Ona tam byla s kamarádkou Luc, která ale musela před půlnocí domů a tak tam zůstala jen ona a několik dalších holek a kluků. Po půlnoci někdo přinesl pivo, vodku, tequilu a nakonec se našel i rum. Všichni popíjeli a Ája se senámila s krásným klukem. Vlasně.. Na celé té párty byli jen hezcí kluci, s dokonalou postavou. Všichni se výborně bavili, dokud kluk - Vašek - , který je tam všechny pozval - mimochodem Ájin dobrej kamarád - nevytáhl Extázi. Několik holek k němu hned přiběhlo a vzalo si bílou pilulku, jiné se ošívaly a nechtěly to vzít do pusy.. Ája patřila k nim, ale kamarád jí začal přemlouvat a ona si nakonex drogu vzala. To už jí měla v sobě většina lidí a to teprv začala ta pravá Párty s velkým P. Ája celou noc tančila, byla tak unešená, že se nakonec začala i svlékat. Kluci jí tleskaly a ostatní holky se k ní postupně přidávaly. Když byla jen v kalhotkách, sedla si tomu hezkému klukovi na klín a jezdila na něm. Po chvilince cítila, že naráží do něčeho tvdého a ani si to nerozmýšlela a hned začala klukovi rozepínat poklopec. Ten si to samozřejmě nechal líbit. Když se dostala až na konec, uchopila HO do ruky a špičku si strčila do úst. Pak už si pamatuje jen hořkou chuť v ústech, když slizkou směz polykala. Když byl ten kluk hotov, nechala si ješě pěkně vylízat kundičku. Když byla hotová i ona, sedla si vedle toho kluka a líbali se. Chtěla se ho zeptat na jméno, ale jazyk se jí motala a nedokázala pořádně přemýšlet. Věděla, že kamarádi na něj volali nějak jako "Slímo", ale vůbec si nebyla jistá. Po chvíli zjistila, že je celkem unavená a schoulila se na pohovku. Ze snění jí vytrhla bolest někde uvnitř jí. Otevřela oči a spatřila svého kamaráda Vaška jak jí rukou zajíždí mezi nohy. Prty měl od krve, protože před tím byla ještě panna, ale nepřestával. Ája se nebránila, řekla jen "Vašku.. Oh.. Ach.. Hmmm." A nechala ho, ať si s ní děl co chce, Vašek nakonec vytáhl svého malého kamaráda a zasunul jej do ní. Ája vykřikla a začala se smát. A pak už to bylo příjemné. Vašek jel tvrdě a rychle a po 2 min. byl hotový. Ája cítila, jak z ní vytéká jeho sperma a sáhla si mezi nohy. Když ruku vytáhla, byla obalena bílou slizkou hmotou. Ruko si strčila do pusy a znovu tady byla ta hořká chuť. Ája znovu usnula a opat jí někdo probudil.. Kluk, kterého předtím viděla na párty jí plácal po zadku. Ája si klekla na 4 a vystrčila zadeček. Kluk ho do ní vrazil a chvíli se na ní uspokojoval. Pak pennis vytáhl a začal jí lízat zadek. Ája držela a sama si hladila klitoris. Kluk do ní po chvíli strčil jeden prst, Ája cítila, jak se jí roztahuje anál. Pak kluk přidal 2., 3., i 4. prst a pak toho nechal. Chíli hladil svůj pennis a pak ho zasunul Áje do zadku až po kořen. Ája vykřikla a zaryla nehty do madračky. Po minutě byl chlapec hotový a jeho sperma jí vytékalo z bolavého zadečku. Ája se znovu svalila na pohovku a pokusila se usnout. Už si nepamatuje, kolikrát jí ještě někdo vzdbudil, ale byděla že ještě hodněkrát.
Když nad tím teď přemýšlala, usmývala se. Horká sprcha jí uklidnila, ale když vylazla do studené koupelny, rozplakala se. Nevěděla proč, ale byla strašně smutná. Nechtěla TO takhle, nechtěla aby to takhle dopadlo. Celá ta párty byla zvrácená už od uplného začátku. Vybavuje se tváře těch kluků, jejich gesta, když se mezi sebou bavili. Měli to v plánu. Zdrogovaly je a pak je ošukaly. Ája sjela podél studené obložené stěny dolů. Rukama si objala kolena a plakala,
Do koupelny vešel Vašek. "Ájo?" Ája vzhlédla. "Co děláš nahá tady v koupelně?" Zeptal se pobaveně. "Donesu ti oblečení, neboj, nedívám se.." a odešel. Ája to nechápala. Jak to, že si myslel, že se před ním stydí, po tom, co se stalo včera v noci. Našla ručník, který visel vedle umyvadla a zabalila se do něj. Za chvíli někdo zaklepal. Ája se zvedla a šla otevřít dveře. Byl to vašek s jejím oblečením. Vzala si ho od něj a zabouchla mu před nosem. Už s nim nepromluvím, za to co mi udělal. Pomyslela si, když si oblékala spodní prádlo. Když byla oblečená, byšla z koupelny. To, co viděla jí vyrazilo dech. Už to tam vůbec nesmrdělo, všechno bylo jakž takž uklizené a dívky - oblečené dívky - se loučily u dveří. Kluci uklízely plechovky od piv a prázdné flašky od vodky.
Ája byla zmatená, ještě před chvíli to tady vypadalo jak ve drogovim doupěti a ted je to tady jako po naprosto normální párty. Trochu bordelu, ale jinak čisto. Žádné nahé holky, ani bílé lepivé skvrny na koberci. Vykročila za Vaškem. "Vašku, řekneš mi prosím, co se včera v noci stalo??" zeptala se ho, protože najednou si nebyla jistá vůbec ničím. "Ale jasně. Prostě ses pořádně opila, někdy ve tři ráno jsi nám tady chtěla udělar striptýz.", zasmál se a pokračoval: "Ale neboj, to by sme ti neudělali, položili jsme tě na gauč a ty jsi hned usnula." Ája zůstala stát a nevěřila vlasním uším. "C-c-co?", vykulila oči. "Já myslela.. no nic.." Zavrtěla hlavou. "Počkej, cos myslela, že se stalo?", podíval se na ní Vašek. "Nic hele, měj se.. Už musim jít.", objala vaška a zamávala tomu hezkýmu klukovi a spěšně odešla. Cestou si to v hlavě celé znovala srovnala a uznala, že Vašek má pravdu. Žádná extáze ani gurpáč, to všechno byla jen její fantazie.

O 10 minut později u Vaška doma:

"Tak co, jakou jsi ošukal?", zeptal se někdo Vaška. "Já? Snad všechny, už si to nepamatuju.. Byla to divoká noc a Ája nám to zbaštila..", usmál se...

Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kájina Kájina | Web | 18. září 2013 v 16:43 | Reagovat

Povedlo se :-)

2 duckrabbit duckrabbit | 18. září 2013 v 17:36 | Reagovat

Napiš něco o Duckrabbitovi, pak mě to bude zajímat.

3 makyna makyna | 18. září 2013 v 18:19 | Reagovat

No, 18 už mě bylo, četla jsem na vlastní nebezpečí. Ale ani varování nepomohlo. Je to fakt humus.

4 V. V. | Web | 18. září 2013 v 20:50 | Reagovat

Nevím, co je na lidské sexualitě humusáckýho.. Prostě takhle to je..
Dky že sis přečetla varování, tak to nemusíš komentovat takovým způsobem, spíš na tom hledej to hezký.. :)

5 V. V. | Web | 18. září 2013 v 20:50 | Reagovat

Nevím, co je na lidské sexualitě humusáckýho.. Prostě takhle to je..
Dky že sis přečetla varování, tak to nemusíš komentovat takovým způsobem, spíš na tom hledej to hezký.. :)

[3]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama