-Nikdy to nevzdávej, můza je mrcha!-

Blog založen 2.4. 2013 ©

Pronásledovaná 3/3

4. dubna 2013 v 14:34 | V. |  Pronásledovaná - 3 díly


Otevřel dveře skříně. Dívka sevřela rukojeť nože ještě pevněji a zatnula zuby. Byla připavena se bránit. Bodne tomu hajzlovi nůž do srdce, když to bude nutné. Muž začal vyhazovat všechno oblečení. Nakonec rozhrnul i kabáty... "Tak tady jsi, ty ses přede mnou schovávala, ano? Já ti ještě ukážu!", zasmál se hrubě muž a natáhl se, aby dívku ze skříně vyvlekl.
***
Matka se zhrozila, když viděla rozsekané dveře a opodál ležící sekyru. "Kají? Kájo!", volala, ale nikdo jí neodpovídal. Proboha! Vběhla do bytu a nějakou intuicí zamířila přímo do jejího pokoje. První, co viděla, byly krvavé otisky dlaní na bílé skříni. A v rohu svou dceru. Na rukou měla krev a křečovitě svírala nůž. Celá se klepala a zírala tupě před sebe. "Kájo, co se ti stalo?", zhorzila se matka a přiklekla ke své dceři. "Tam.", ukázala dívka. Matka se otočila a spatřila ruku, která dál vedla za postel. Zvedla se a šla se podívat. Na zemi tam ležel muž. Páchnul a evidentně byl mrtvý.Na hrudi měl krvavou bodnou ránu. "Je mrtvý?", zeptala se dívka. "Ano, Kájo, je. Už ti neublíží." Dívka se rozplakala. "Copak? Už je všechno v pořádku, já jsem tady.", přiklekla k dívce matka a objala ji kolem ramen. "To já ho zabila, vrazila jsem mu ten nůž do srdce! Jsem vrah, vrah!", dívka vzhlédla prosebně k matce. "Kajo, nejsi vrah. Ty jsi se jen bránila. Tak, pojď, zavoláme policii.", usmála se matka a pomohla dívce vstát.
X
Matka se zhrozila, když viděla rozsekané dveře a opodál ležící sekyru. "Kají? Kájo!", volala, ale nikdo jí neodpovídal. Proboha! Vběhla do bytu a nějakou intuicí zamířila přímo do jejího pokoje. První, co viděla, byl kuchyňský nůž ležící na zemi. Opodál leželo tričko, které měla dnes její dcera na sobě. Všude to páchlo. Matka zůstala stát a do očí se jí draly slzy. Neubránila se... Prolétlo jí hlavou. "Kájo! Karolínko!" Volala, ale odpověď nepřicházela. V zoufalství prohledala všechny ostatní pokoje. Nebyla tam. Zavolala policii. Ta přijela za několik minut a poslechla si příběh zdrcené ženy. Řekli jí, že budou dělat vše pro to, aby její dceru našli. Od té chvíle byla každá minuta, jako hodina a dny se táhly. Uplynul týden a stále žádné zprávy. Uplynulo čtrnáct dní a matka s otcem měli stále naději. Policie se snažila. Po třech týdnech našli její tělo v jedné kůlně.

Konec třetí části
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucypusy13 lucypusy13 | 8. dubna 2013 v 15:32 | Reagovat

krásně to píšeš bude s tebe spisovatelka jo a o těch šipkách jsem to z wikipedie nestáhla.Vím o tom toto protože bratranec je hraje a učímě to. Stohovat to z wikipedie na blog.cz by mě nikdy nenapadlo:D :-D

2 Ben Víno Ben Víno | E-mail | Web | 6. listopadu 2013 v 15:38 | Reagovat

Vybrala bych spíš ten první konec xD

[1]: ano...koukám další povídkář :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama