-Nikdy to nevzdávej, můza je mrcha!-

Blog založen 2.4. 2013 ©

Nedočkavá

10. dubna 2013 v 20:04 | V. |  Téma týdne
!Varování! Nevhodné pro čtenáře mladší 14-ti let. Obsahuje erotické pasáže. (Nepalatí pro čtenářky Bravíčka v jakémkoli věku - jsou zvyklé ;) ) Jinak čtení na vlastní nebezpečí, nestěžujte si, pokud budete pohoršeni!

Jitce bylo nedávno patnáct let a bylo tomu přesně měsíc, co poznala Patrika. Jejich přátelství netrvalo příliš dlouho, protože spolu po několika dnech začali chodit. Jejich láska byla vášnivá, jen zatím bez sexu, protože Jitce bylo stále přeci jen čtrnáct let. Patrik byl o dva roky starší a plně to respektoval a do ničeho ji nenutil. Jitce se však jejich vztah zdál být bez sexu prázdný. Dnes je totiž celý svět sexu plný. Všude, kam se podíváte, vidíte erotiku, násilí a sex. Bylo tomu už několik let, co Jitka viděla první porno a dívala se na něj téměř pravidelně a masturbovala. Bylo to příjemné a neviděla důvod to nedělat. Tím získala trocu milnou představu o celém sexuálním životě.
Jitka zazvonila u paneláku, kde Patrik bydlel. Z reproduktorů vedle zvonků se jí ozval známý hlas. "Haló? Jitko?" "Jo, jo, otevřeš?", odpověděla a už bzučely dveře, které jí Patrik odemkl. Jitka vstoupila do domu a vyjela výtahem nahoru. Patrik už čekal ve dveřích. "Ahoj miláčku.", zdravil jí. "Ahojky.", usmála se Jitka a políbila se letmo s Patrikem. Uvědomivala si, že když ho pozoruje, vzrušuje se. Nebyla si jistá, jestli je jen nadržená, nebo má nějakou úchylku. Nebyla však typ, který by si takové věci připouštěl. "Cos mi připravil dobrýho k večeři?", ptala se Jitka, když si odkládala kabát a boty. "Hádej, můžeš dvakrát.", zavolal na ni z kuchyně Patrik, protože šel podávat jídlo. "Neříkej, že zase Boloňský špageti?!", řekla Jitka trochu výhružným tónem a zasmála. Boloňské špageti milovala, ale Patrik je dělal kdykoli k němu přišla na večeři. "Jak jinak. Ale až budeš dělat večeři ty, to si pošmáknem jinak, viď." Jitka přišla za Patrikem do kuchyně. "Voní to ale nádherně." Objala ho zezadu kolem pasu a políbila na tvář. "Děkuju, kočičko, naliješ nám pití?" Jitka si všimla lahve vína položeného na lince. "Dneska vínečko, jo?" "Pokud ti to nevadí." Patrik se na Jitku podíval přes rameno. "Vůbec ne."
Pak už večeřeli. Špageti byly výborné a k nim popíjeli kvalitní víno. Jitka se celou dobu snažila vytvořit příjemnou atmosféru a různě s Patrikem flirtovala. Když dovečeřeli, neobtěžovali se s nádobím a pustili si film. Byl celkem strašidelný a Jitka se selou dobu k Patrikovi tiskla. Pak se začali líbat a mazlit. Bylo to čím dál víc vášnivější a jitka doufala, že k tomu dojde dneska. Patrik jí jendou rukou zajel pod tričko a nahmatal její malé pevné prso a začal jej hladit. Jitka mu rukama jezdila ve vlasech. Když jí prso zmáčkl, hlasitě vzdychla. Patrik pokračoval druhou rukou pod kalhoty. Nejdřív jí jen jezdil rukou nahoru a dolu přes kalhotky, ale pak zajel i pod ně. "Nechtěl by ses přesunout do ložnice?" Navrhla Jitka. Patrik přikývl a odešli do ložnice. Tam se oba navzájem svlékli. Pak vyndal Patrik kondom a Jitka mu ho trochu nemotorně navlékla. Nakonec ji Patrik položil na postel, kde se ještě chvíli líbali a vnikl do ní. Jitka vykřikla, protože jí to dost zabolelo. Patrik se lekl, že jí něco udělal a rychle vysunul. "Co se děje?", zíral na krev, která z ní vytékala. "To nic, byla jsem ještě panna, pamatuješ?", usmála se Jitka. Patrik ji políbil a opět do ní vnikl. Nejprve přirážel jen pomalu, ale pak tempo zrychloval. Jitce to bylo velice příjemné a vzdychala v extázi. Netrvalo dlouho a vyvrcholila, chvíli na to ji následoval i Patrik. Oba se vyčerpaně svalili na postel. "Miluju tě.", zašeptal Patrik. "Já tebe taky, bylo to nádherný." Patrik ještě jednou Jitku políbil a pak se posadil. Chtěl si sundat kondom, ale zarazil se. Kondom byl prasklý. "Jitko?" Jitka se také posadila se zlou předtuchou. "Byl prasklý, já.." "Proboha! Co když... Jak se to mohlo?!" Jitka byla nanejvýš vyděšená. Ani ve snu ji nenapadlo, že by mohl kondom praskonout, že by se to mohlo stát zrovna jí. Žádnou antikoncepci zatím nebrala a vyděšená byla oprávněně. "Neboj lásko. Nic se ti nestane..." Objal plačící Jitku Patrik.
Hned další den šla Jitka do lékárny koupit si těhotenský test. Doma ho hned použila. Byla strašně netrpělivá a neuměla si představit, že by byla těhotná. Co by pak řekla rodičům a co by jí řekli oni na to? Nechala by si to? Test vyšel... pozitivně. Takže je těhotná. Nevěděla co má dělat. jako první to zavolala Patrikovi. Ten byl také velice vyděšený, ale Jitku jeho chování zarazilo. Začal se chovat, jako hajz a odmítl s ní mluvit. Jitka byla na dně. Když přišla mamka domů, řekla jí to. Matka jí neuvěřitelně vynadala a dala jí nakolik facek. Další den to pak s otcem řešili. Otec byl také naštvaný, ale byl už odjakživa proti potratům a matka se k němu přikláněla. Jitka nechápala proč, až jí nakonec matka řekla, že pět let před tím, než se Jitka narodila, byla těhotná, ale samovolně potratila. Už ani nedoufala, že by mohla mít děti, ale nakonec znovu otěhotněla a narodila se jí Jitka. Ta byla velice překvapená, když se to dověděla. Dnes mohla mít sourozence. A tak se rozhodla si dítě nechat, i když věděla, že jí zničí život. Rodiče jí však slíbili, že ji budou podporovat, dokud budou mít prostředky. A pokud se ptáte, jak to bylo s Patrikem, tak ten už se s Jitkou nikdy nespojil a na její volání i návštěvy neodovídal. Ta se nakonec smířila s tím, že ho již nikdy nezíská zpátky.
O 15 let později:
Jitka žila se svou dcerou Ninou v malém bytě. Nině bylo nedávno 15 let a byla to velice milá skomná dívka. Její matka byla však velmi unavená všemi starostmi a místo na 30, vypadala téměř na 50 let. Pracovala jako prodavačka v soukromé pekárně, za což měla celkem dobrý plat, aby bohatě stačil pro dvě ženy. Často však přemýšlela, jaké by to bylo, kdyby studovala dál a nikdy nebyla těhotná. mohla teď mít prestižní zamětnání, nebo malé miminko a milujícího manžela, se kterým by žila v krásném rodiném domku. A to vše jen proto, že byla příliš nedočkavá a nepřipravená. Nikdy však nelitovala, že si dítě nenechala vzít. Když už jednou otěhotněla, mělo její dítě plné právo na život.

Konec

Otázka: Jak by ses na Jitčině místě zachovala ty?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 10. dubna 2013 v 20:34 | Reagovat

Wow,to je úžasný příběh.
Nechápu ty nedočkavé čtrnáctky.Být na jejím místě,tak s nim nepíchám.

2 p02jun p02jun | Web | 10. dubna 2013 v 20:42 | Reagovat

Pominu otázky týkající se morální podstaty celého článku, jistě bych se rozepsal daleko vice.
Je vidět, že to psal člověk, který tomu úplně nerozumí, jeden den určitě nestačí na to, aby dívka otěhotněla a aby měla pozitivní test. Oplozené vajíčko se musí nejprve "usadit" v děloze, aby mohlo vůbec dojít ke vzniku nějakého života. Tento process trvá zhruba 3 dny, to je take doba, kdy lze požít pilulku "po", která zabraňuje otěhotnění v případě, že dojde k absenci či selhání antikoncepce. Na jejím místě bych si tedy v lékárně koupil místo těhotenského testu tuto zázračnou piluli a problém by byl vyřešen. Jinak to ujde :-)

3 K. K. | Web | 10. dubna 2013 v 20:44 | Reagovat

Nějak jsem nepochopila proč zrovna mladší 14- ti. Pokud vím, tak styk je povolen od 15- ti a jinak vlastně všechno až od 18- ti. Takže ten věk mi je vážně záhadou.. ( občas přemýšlím nad věcmi, které vážně vůbec nejsou podstatné)
Já nevím, svým způsobem jsem možná taky byla nedočkavá a občas toho lituju, ale co se stalo, stalo se a už to nezměním.
A jak bych se zachovala na jejím místě? Šla bych na potrat.

strašně mě zaujal ten konec, jak vlastně ve 30- ti letech může být člověk tak strašně jiný, jen svou volbou..

4 V. V. | 10. dubna 2013 v 20:45 | Reagovat

[2]: Ano, máš pravdu. Došlo mi to ale až potom, co jsem to dopsala a nevěděla jsem, jak to opravit, aby to dopadlo tak, jak jsem chtěla a neuděla z hlavní hrdinky naprostou blbku. :)

[1]: Moc děkuju :-D

5 V. V. | 10. dubna 2013 v 20:46 | Reagovat

[3]: :D ten věk? No, mě je teprv 14 a napsala jsem to. :D Tak mi přišlo divný dávat to až od 15-ti. :DDD

6 p02jun p02jun | Web | 10. dubna 2013 v 20:47 | Reagovat

[3]: Ano, to je zajímavé poslechnout si dívky, které měly první styk v 15 a někdy i drive, jaký na to mají názor třeba v 18 nebo 20 letech, kdy už mají na věc úplně jiný názor...

7 V. V. | 10. dubna 2013 v 20:48 | Reagovat

[6]: :D já jsem panna ;)ale jinak dík

8 p02jun p02jun | Web | 10. dubna 2013 v 20:58 | Reagovat

[4]: Tak šlo by to vyřešit úplně jednoduše, v 15 letech pořád není dost rozumná, ze strachu by o tom asi nikomu neřekla, nebo možná, až by bylo pozdě a skutečně by šlo o potrat. Plnoletosti se dosahuje až v 18 letech, do té doby musí ke gynekologovi a dalším doktorům chodit s doprovodem, takže by o tom asi neřekla. V tom článku zastáváš názor, že to dítě má právo na život, což je velká otázka, ale spíše morálních hodnot daného jedince, z biologického hlediska se ten plod stává dítětem až v poslední fázi těhotenství.
Podle mě není správné ptát se, jestli je to těhotenství výhodné či nevýhodné pro ni, ale pro to dítě. Nedovedu si představit, že bych byl jen o 15 let mladší, než moje matka, pro to dítě to určitě není výhodné, protože 30 letá matka jí nemůže poskytnout to, co 40 letá...

9 p02jun p02jun | Web | 10. dubna 2013 v 21:00 | Reagovat

[7]: Však já to nevztahoval na tebe, ale na to, co napsala K., tedy to, že spousta dívek má první styk v 15 letech, a později toho lituje, neboť je prokázáno, že čím je člověk uvědomělejší, tedy čím reálněji chápe lásku a city ke svému partnerovi, tím "lepší" je první pohlavní styk.

10 K. K. | Web | 10. dubna 2013 v 21:08 | Reagovat

[8]: Toť otázka. Nemyslím si, že by ti nemohla 3o- ti letá matka poskytnout tu samou, ne- li lepší péči, než 40- ti letá. Věřím, že může. Ne však každá. Ale ano, v podstatě s tebou souhlasím. Akorát bych řekla, že ve 30- ti už to takový problém nebude, pro matku to rozhodně bude těžší třeba v 18- ti, kdy všechny vrstevnice „paří“ a ona musí být doma s malým dítětem. A myslím, že i samo dítě už v jistém věku pozná, že ono není zrovna to, po čem matka touží.

[6]:[9]: Asi ano, je to tak.

11 V. V. | 10. dubna 2013 v 21:16 | Reagovat

Moc děkuju za názory :D

12 p02jun p02jun | Web | 10. dubna 2013 v 21:23 | Reagovat

[10]: Tedy dítě se jí narodí v 15, kdy už po prvním půl roce musí začít s výchovou. V té době ještě nemá dokončenou střední školu, možná na ni ještě ani nenastoupila. To je fatální chyba, protože v době, kdy se bude připravovat na maturitu, bude mít na starosti dítě, které jí ten klid nedopřeje. A co potom? Možná bude vyučená, ale s dítětem se práce hledá těžko a nějakých 50 let v kuse pracovat nevydrží. V době, kdy bude potřeba nejpřísnější výchova a kdy má být rodič autoritou bude chápán spíše jako vrstevník. Já osovně tomu nevěřím, ale je to čistě subjektivní názor :-)

13 K. K. | Web | 10. dubna 2013 v 21:46 | Reagovat

[12]: Vůbec jsem nebrala v potaz to, že by studovala, toho by podle mě nebyla schopná. Byla by závislá na rodičích, což by z ní ale stále nedělalo špatného rodiče. Přijde mi, že je v současně době stále víc a víc přihlíženo jen na to, jak se rodině vede po ekonomické stránce a podle toho se měří její úspěšnost a štěstí.  Proč by se chudí nemohli mít dobře? Jistě, ona by zřejmě jako matka neobstála, ale jen jsem chtěla říct. Že to jaký je člověk rodič, nezáleží na hmotných věcech..

14 Kate Rojvol Raddle Kate Rojvol Raddle | E-mail | Web | 12. dubna 2013 v 11:54 | Reagovat

No nevím jestli by to hned tak na druhý den zjistila :D
Ale dobrý příběh :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama