-Nikdy to nevzdávej, můza je mrcha!-

Blog založen 2.4. 2013 ©

Květ mé naděje

17. dubna 2013 v 21:40 | V.
V mém mém srdci je zmatek. Jinak tomu není ani v mé hlavě. Jakoby vše najednou explodovalo. Nečekaně mne to zasáhlo, nepřipravenou a beze zbraní. Zasáhlo mne to a já se nedokázala bránit. Možná jsem ani nechtěla, jsem naivní. Vlastně bych se alepoň teď měla pokusit utéci.

Ale před čím? Před láskou. Ale kam? Pryč.

Ale ne, nedokázala bych to. Ani utéci, ani bez ní žít. Radši se od ní nechám každý den zraňovat.

Stojí za to to utrpení? Za co? Za chvíle být s ním.

Jsem blázen? Věřím ve věci, které se nemohou stát? Ano, jsem opravdu tolik naivní. Ale já se nedokážu odtrhnout. Mám v něm oporu bez které by život neměl cenu. Jsem sice jen zoufalec, co vzhlíží, místo aby se díval z očí do očí, ale každý jsme nějací. Nebudu si nic nalhávat, i když ty spoločné chvíle jsou matoucí. Doma, v klidu si má zmatená hlava věci alespoň trochu srovnám a vím, že jsem bez šancí.

Opravdu? Nevím.

Jediné, co vím je, jak by bylo strašné jej ztratit. Naděje nám dává chuť žít a bez ní by byl život jen samá bolest. Já mám svou naději, že jednoho dne mě pohladí po tváři a naše rty se setka jí v polibku. Kolik nadějí však uhaslo v pravdě a proč by to mělo být jinak i s tou mojí. Na to nemám odpověď.

Pro lásku jsem plakala jen jednou v životě, i když často mívám nakrajíčku. Když se na to tak dívám zpátky, bylo to zbytečné. Teď už vím, že pláčem se nic nezmění, ale přináší člověku útěchu.
Do snů vcházím v naději, že když jsem jej neviděla přes den, potkám jej alespoň v něm. Velmi často to zůstává jen u přání, ale někdy se vyplní. Vidím jej živě, cítím, jak pokládá svou tvář k mé.
Zrovna na dnešek se mi takový sen zdál. Byl velmi živý, cítila jsem jak mne objímá a cítila jeho pohledy. Jako by tam byl se mnou. O to horší bylo probuzení.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mišulka Mišulka | Web | 18. dubna 2013 v 7:48 | Reagovat

Úplně dokonale jsi popsala to co cítím.
Je to pžasně napsané, jde vidět, že je to psané ze srdce. A moc ti přeju ať se to všechno brozo spraví a nepotkáváš ho jen ve snech ;)

2 VicNezHotel.cz VicNezHotel.cz | Web | 5. června 2013 v 10:37 | Reagovat

Vyhraj balíček cédéček (Bullet For My Valentine, Pitbull, Piano Guys...) na www.vicnezhotel.cz/aktuality/cervnova-soutez-o-sadu-cedecek-na-cesty.html

3 p02jun p02jun | Web | 10. června 2013 v 21:16 | Reagovat

Ah, tak po dlouhé době jsem zase zavítal na Blog a tak jsem se dostal i na tvoje stránky :-) Snad už to máš z krku ;-) Máš v plánu ještě psát? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama